Gdy tylko złożysz zamówienie, natychmiast się nim zajmiemy. Życzymy przyjemnych zakupów!

0
Loading
Koszyk jest pusty
Do darmowej dostawy brakuje  

Sieci kablowe

Adapter USB approx! APPC07G RJ45 GB

Adapter USB approx! APPC07G RJ45 GB

po najlepszej cenie.Rodzaj: Sieć kablowaFirma: Approx!Prędkość danych: 1...

Rabat 8%
Injector prądu do RouterBoarda Mikrotik 5V USB RB411UAHR/RB493G

Injector prądu do RouterBoarda Mikrotik 5V USB RB411UAHR/RB493G

po najlepszej cenie....

Rabat 8%
Karta Sieciowa Edimax EN-9260TXE PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps

Karta Sieciowa Edimax EN-9260TXE PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps

po najlepszej cenie.Rodzaj: Sieć kablowaFirma: EdimaxPrędkość danych: 1 ...

Rabat 8%
Moduł optyczny SFP MonoModo Mikrotik S-31DLC20D 20 km

Moduł optyczny SFP MonoModo Mikrotik S-31DLC20D 20 km

po najlepszej cenie....

Rabat 8%
Adapter Sieciowy UBIQUITI UF-GP-B+ OLT |

Adapter Sieciowy UBIQUITI UF-GP-B+ OLT |

po najlepszej cenie.Zakres: 20 kmMono mode: takOLT...

Rabat 8%
Karta Sieciowa Edimax EN-9235TX-32 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

Karta Sieciowa Edimax EN-9235TX-32 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

po najlepszej cenie.Rodzaj: Sieć kablowaFirma: EdimaxPrędkość danych: 1 ...

Rabat 8%
Moduł optyczny SFP+ MonoModo Mikrotik S+85DLC03D 300 m

Moduł optyczny SFP+ MonoModo Mikrotik S+85DLC03D 300 m

po najlepszej cenie....

Rabat 8%
Karta Sieciowa approx! APPPCI1000V2 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

Karta Sieciowa approx! APPPCI1000V2 PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

po najlepszej cenie.Rodzaj: Sieć kablowaFirma: Approx!Prędkość danych: 1...

Rabat 8%
Moduł optyczny SFP MonoModo Mikrotik NADACA0074 S-85DLC05D 550 m 1.25 Gbps

Moduł optyczny SFP MonoModo Mikrotik NADACA0074 S-85DLC05D 550 m 1.25 Gbps

po najlepszej cenie....

Rabat 8%
Adapter USB na Ethernet Edimax EU-4208 10 / 100 Mbps

Adapter USB na Ethernet Edimax EU-4208 10 / 100 Mbps

po najlepszej cenie.Rodzaj: Sieć kablowaFirma: Edimax...

Rabat 8%
Iniektor PoE Mikrotik NADACA0085 RBPOE 10/100Mbps

Iniektor PoE Mikrotik NADACA0085 RBPOE 10/100Mbps

po najlepszej cenie....

Rabat 8%
Adapter Ethernet na USB 3.0 Edimax EU-4306

Adapter Ethernet na USB 3.0 Edimax EU-4306

po najlepszej cenie.Rodzaj: Sieć kablowaFirma: EdimaxPrędkość danych: 1 ...

Rabat 8%
Iniektor PoE Mikrotik NADACA0087 RBGPOE Gigabit Ethernet

Iniektor PoE Mikrotik NADACA0087 RBGPOE Gigabit Ethernet

po najlepszej cenie....

Rabat 8%
Adapter USB approx! APPC07V2 RJ45 100M C/Android

Adapter USB approx! APPC07V2 RJ45 100M C/Android

po najlepszej cenie.Rodzaj: Sieć kablowaFirma: Approx!Prędkość danych: 1...

Rabat 8%
Zwrotnica elektryczna (spliter) Edimax Pro NADACA0111 GP-101ST PoE RJ-45 Czarny

Zwrotnica elektryczna (spliter) Edimax Pro NADACA0111 GP-101ST PoE RJ-45 Czarny

po najlepszej cenie....

Rabat 8%
Karta Sieciowa approx! APPPCIE1000 PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps

Karta Sieciowa approx! APPPCIE1000 PCI E 10 / 100 / 1000 Mbps

po najlepszej cenie.Rodzaj: Sieć kablowaFirma: Approx!Prędkość danych: 1...

Rabat 8%
Optický modul SFP pro singlemode kabel Mikrotik NADACA0078 S-3553LC20D 20 Km 1.25 Gbps (2 pcs) (2 pc

Optický modul SFP pro singlemode kabel Mikrotik NADACA0078 S-3553LC20D 20 Km 1.25 Gbps (2 pcs) (2 pc

s) za nejlepší ceny....

Rabat 8%
Moduł Optyczny SFP LC D-Link DEM-311GT

Moduł Optyczny SFP LC D-Link DEM-311GT

po najlepszej cenie.Rodzaj: Sieć kablowaFirma: D-LinkPrędkość danych: 1 ...

Rabat 8%
Wzmacniacz Wifi Edimax Pro GP-101ET Gigabit PoE+

Wzmacniacz Wifi Edimax Pro GP-101ET Gigabit PoE+

po najlepszej cenie.Zakres: 100 mBezprzewodowyGigabit Ethernet...

Rabat 8%
Moduł Optyczny SFP LC D-Link DEM-310GT

Moduł Optyczny SFP LC D-Link DEM-310GT

po najlepszej cenie.Rodzaj: Sieć kablowaFirma: D-LinkPrędkość danych: 1 ...

Rabat 8%
Karta Sieciowa Asus NADACA0140 100 Mbps-10Gbps

Karta Sieciowa Asus NADACA0140 100 Mbps-10Gbps

po najlepszej cenie.10GBASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T RJ-45, 120 x 84.6 x 20.5...

Rabat 8%
Karta Sieciowa D-Link DGE-528T PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

Karta Sieciowa D-Link DGE-528T PCI 10 / 100 / 1000 Mbps

po najlepszej cenie.Rodzaj: Sieć kablowaFirma: D-LinkPrędkość danych: 1 ...

Rabat 8%
Przewód optyczny SFP+ Mikrotik S+DA0001 10 Gbps 1 m

Przewód optyczny SFP+ Mikrotik S+DA0001 10 Gbps 1 m

po najlepszej cenie....

Rabat 8%
Kabel sieciowy SFP+ D-Link DEM-CB100S 1 m

Kabel sieciowy SFP+ D-Link DEM-CB100S 1 m

po najlepszej cenie....

Rabat 8%
Iniektor PoE D-Link DPE-301GI

Iniektor PoE D-Link DPE-301GI

po najlepszej cenie....

Rabat 8%
Zwrotnica elektryczna (spliter) approx! APPC30V2 1080P 4K HDMI

Zwrotnica elektryczna (spliter) approx! APPC30V2 1080P 4K HDMI

po najlepszej cenie.HDMI/2xHDMI, 1080p, 4K HD, 48-bit, 3D, 5V/1AŁącza: HDMI x...

Rabat 8%
TP-LINK TG-3468 Karta  Czerwony  Gigabit RJ45 PCIe 32b

TP-LINK TG-3468 Karta Czerwony Gigabit RJ45 PCIe 32b

po najlepszej cenie.Rodzaj: Sieć kablowaFirma: TP-LinkPrędkość danych: 1...

Rabat 8%
Adapter Sieciowy D-Link NADACA0109 DEM-CB300S 3 m 10 GbE SFP+

Adapter Sieciowy D-Link NADACA0109 DEM-CB300S 3 m 10 GbE SFP+

po najlepszej cenie.D-Link DEM-CB300SSFP+3 m10 GbERodz...

Rabat 8%
Adapter Sieciowy D-Link NADACA0073 DEM-431XT SFP+ 300 m 10 GB

Adapter Sieciowy D-Link NADACA0073 DEM-431XT SFP+ 300 m 10 GB

po najlepszej cenie.D-Link DEM-431XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, 850 nm,...

Rabat 8%
Adapter Sieciowy D-Link NADACA0130 DEM-432XT SFP+ 10 Km 10 GB

Adapter Sieciowy D-Link NADACA0130 DEM-432XT SFP+ 10 Km 10 GB

po najlepszej cenie.D-Link DEM-432XT, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, IEEE 802.3ae, 1310...

Rabat 8%